ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 6. kolo - OP sk. A

1. SK Rokytnice n/R - SK Huhtamaki Okříšky
3:2 (3:2)

10.9.2016, 16:00

branky: Binka Tomáš, Vostal Karel


rozhodčí: FRYČ Vlastimil - POJEZNÝ Jan, RENÁT Stanislav

sestava: Ferdan - Dokulil, Večeřa I., Večeřa M., Koreš - Kšír, Rampír F., Jeřábek, Ježek (72. Salát) - Binka (60. Syrový), Vostal

Do zápasu vstoupili lépe domácí, když se ve vápně uvolnil Prokeš a střelou k tyči poslal domácí do vedení. Ve 24. minutě bylo vyrovnáno, když se vyplnilo nedáš-dostaneš. Domácí Syrový si se šancí neporadil a vzápětí se na druhé straně prosadil křižnou střelou Vostal. Za dalších 10 minut jsme zápas otočili. Dlouhý Ferdanův výkop propadl k Binkovi a ten přehodil Širokého. Vedení nám nevydrželo dlouho. Syrový přihrál před branku Velebovi a pro toho nebyl problém balon do prázdné branky uklidit. Dalšího gólu se domácí dočkali těsně před odchodem do kabin, když se Vahila prodral k zakončení a zamířil přesně.
Ve druhém poločase jsme se tlačili dopředu, ale k vyrovnání jsme se nedostali. Po gólu volala zejména Kšírova krásná střela z přímého kopu, ale bohužel tyč byla proti. Domácím se otevírala okénka pro brejky, ale Velebu v samostatném nájezdu vychytal Ferdan, a tak domácí uhájili jednobrankovou výhru.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)