ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 5. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Přibyslavice
2:4 (0:0)

4.9.2016, 16:00

branky: Ježek Jaromír, Večeřa Michal

žluté karty: Ježek Jaromír, Rampír Lukáš


rozhodčí: KALINA Oldřich - VÍDENSKÝ Bohumil, MILOTA Tomáš

sestava: Syrový - Binka, Večeřa I., Večeřa M., Dokulil R. - Jeřábek (64. Rympír L.), Ježek (73. Bulant), Rampír F., Vostal - Tůma, Bastl

Derby sousedů začalo opatrně, ale byly to hosté, kteří měli v první půli více ze hry a i tři dobré šance ke skórovaní. Svoji snahu však golově nevyjádřili a když i domácí Bastl v koncovce zklamal šlo se do kabin za bezbrankového stavu.
Druhá půle již nabídla početné návštěvě lepší podívanou. Nejprve byl v pokutovém území faulován Bastl a Ježek dostal domácí rezervu do vedení. Tatáž situace se opakovala za dvě minuty na druhé straně a Hruška srovnal. Přibyslavice otočily skóre zápasu po hrubé chybě obrany Okříšek Lopatářem. Domácí jěště stačili srovnat, když se po rohu trefil M. Večeřa, ale po hrubce v 88. minutě je dostal do kolen Kolman a v závěrečné honbě za vyrovnáním dovršil výsledek utkání hostující Škorpík.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)