ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 3. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Studenec
1:3 (1:0)

21.8.2016, 16:30

branky: Ježek Jaromír

žluté karty: Ježek Jaromír, Jeřábek Jan


rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - NEUMANN Jaroslav

sestava: Syrový - Binka, Večeřa I., Ryšavý Z., Dokulil R. - Kšír (52. Novotný J.), Jůza, Ježek (80. Večeřa M.), Jeřábek - Zeman (61. Lorenc), Vostal

Jako první zahrozili hosté, ale Strnad sám před Syrovým zařízení netrefil. Skóre se poprvé měnilo ve 12. minutě. Vostal se skvěle uvolnil ve vápně, kde ho srazil Pěnčík a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Ježek a poslal domácí do vedení. Ve zbytku první půle mělo každé mužstvo po gólovce, ale Mrňovu střelu zastavil Syrový a Jeřábka po krásné přihrávce Jůzy vychytal Pěnčík.
Ve druhém poločase hosté zcela ovládli hru. Po chybě v obraně v 52. minutě vyrovnal střelou na zadní tyč Tomáš Nejedlý. V 76. minutě Studenec utkání otočil, a to když se do vzduchu pověsil Strnad a nedal domácímu gólmanovi šanci. Domácí Benfika vsadila vše na útok a v obraně se otevírala okénka pro brejky. Jeden z nich proměnil v 88. minutě Mrňa a rozhodl.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)