ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 2. kolo - OP sk. A

FC Čáslavice-Sádek - SK Huhtamaki Okříšky
2:3 (0:2)

13.8.2016, 10:15

branky: Ježek Jaromír 2x, Netolička Patrik

žluté karty: Rampír Lukáš


rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - HOLÝ Petr, JÁN Jiří

sestava: Ferdan - Ryšavý Z., Kšír (26. Koreš), Netolička, Dokulil R. - Ježek, Jůza, Rampír L., Rampír F. - Vostal (90. Salát), Večeřa M. (81. Syrový)

V utkání jsme se ujali vedení ve 12. minutě. Jůza před vápnem vyškolil 3 domácí obránce, poslal na zteč Filipa Rampíra, ten našel ještě lépe postaveného Ježka a pro toho nebyl problém poslat míč do branky. O deset minut později Jůza zahrál rohový kop a Netolička nás svým důrazem poslal do dvoubrankového vedení. Pak se osmělili i domácí, ale trestný kop Zikmunda a šanci Bednáře za svá záda Ferdan nepustil. Neujala se ani střela Zdendy Ryšavého, který po přiťuknutí Vostala napálil břevno.
Druhý poločas začali domácí lépe, ale hostující obrana byla pozorná. Další velkou šanci měl po centru Filipa Rampíra Koreš, ale Hobza měl opět brankovou konstrukci dobře postavenou. V 78. minutě si odražený balon dobře zpracoval Ježek a vzápětí ho uklidil přesně za tyč - 0:3. Čáslavice se do hry dostali v 86. a 87. minutě. Nejprve Obůrka zakroutil trestný kop z vápna přesně za tyč a vzápětí balon po chybě obrany dostal před prázdnou branku Klika a bylo zaděláno na závěrečné drama. Z toho nakonec nic nebylo, naopak po brance ještě volaly šance Vostala a Syrového.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)