ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 1. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Mohelno
2:1 (2:1)

6.8.2016, 16:30

branky: Rampír Filip 2x

žluté karty: Dokulil Roman, Ježek Jaromír, Netolička Patrik, Rampír Lukáš


rozhodčí: MACEK Ivo - HOLÝ Petr, OŠMERA František

sestava: Syrový - Binka, Kšír, Netolička, Dokulil R. - Rampír F., Jůza, Ježek, Jeřábek (89. Mašek) - Večeřa M. (64. Richter (77. Dokulil J.)), Tůma (46. Rampír L.)

V prvním utkání nové sezóny přívítala domácí rezerva nováčka z Mohelna. Vše podstatné se odehrálo v první půlce. Nejprve hosty ve 2. minutě ze své první akce v utkání poslal do vedení Jeřábek. Domácím se podařilo rychle srovnat, když v 10. minutě přímák Jůzy prodloužil za záda hostujícího brankáře Filip Rampír. Tentýž hráč poslal Okříšky ve 23. minutě do vedení. Na jeho krásnou střelu z 20 metrů byl brankář krátký. Ve zbyteku první půle už jen vynikli oba strážci branek, a tak šli do kabin šťastnější domácí.
Ve druhé půlce Okříšská rezerva kontrolovala hru, ale pojišťovací gól se ji dát nepodařilo. A když ani Mohelno ze závěrečného tlaku nic nevymyslelo, tři body zůstali na domácí půdě.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)