ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2016/2017 - 5. kolo - KP sk. A

FC Velké Meziříčí B - SK Huhtamaki Okříšky
1:1 (1:1)

3.9.2016, 16:00

branky: Tůma Radek

žluté karty: Rampír Lukáš


rozhodčí: STANĚK Josef - NÁPRAVNÍK Jan, PETRLÍK Ladislav

sestava: Fiala - Tekal, Brabenec, Voda, Ryšavý Z. - Dubský, Dočekal, Dočkal (85. Rampír F.), Ryšavý R. - Jůza (68. Rampír L.) - Tůma

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí šli do vedení už ve 2. minutě po hrubé chybě Fialy. Ten při odkopu trefil Lišku, který pak do prázdné branky otevřel skóre. Z vedení se však domácí neradovali dlouho. Po trestném kopu z poloviny hřiště si za obranu Meziříčí naběhl Tůma a prostřelil Sysla. V dalším průběhu první půle se hra odehrávala převážně mezi vápny. Aktivnější byli domácí, ale ztroskotávali na pevné defenzivní hrázi Okříšek. Ty hrozily pouze z brejků, aktivní byl hlavně Tůma.
Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. V 70. minutě se po centru Svobody objevil ve velké šanci hned trojlístek domácích hráčů, ale velikou šanci promarnili. O pár minut později se neprosadil ani Bouček, na druhé straně měly dvě velké šance Okříšky, ale také bez úspěchu. Oba soupeři se tak rozešli smírně.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Odehráli jsme zcela vyrovnané utkání. V 50. vteřině jsme dostali gól po chybě brankáře, což domácí nakoplo. Do žádné další šance jsme je ale v první půli už nepustili. My jsme potom po krásné akci vyrovnali. Ve druhé půli se domácím nedařilo, my jsme začali hrát svoji hru a měli tři šance. Remíza zasloužená, ale mohli jsme vyhrát.

Petr Munduch - trenér Velkého Meziříčí B
V posílené sestavě, ve které jsme nastoupili, jsme se měli prosadit mnohem více. Snažili jsme se, ale soupeř perfektně bránil, nakonec ještě mohl vyhrát. Je to určitě ztráta, ale remíza byla zřejmě zasloužená.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)