ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2016/2017 - 2. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Moravské Budějovice
3:2 (1:2)

14.8.2016, 16:30

branky: Bastl Vít 2x, Voda Václav

žluté karty: Zeman Michal 2, Bastl Vít, Dubský Petr, Rampír Lukáš, Voda Václav
červené karty: Molák Petr, Zeman Michal


rozhodčí: FRIDRICHOVSKÝ Miroslav - DVOŘÁK Jan, VONEŠ Jakub
delegát: BAJER Josef

sestava: Fiala - Binka (46. Tůma), Voda, Brabenec, Dočkal - Dubský (59. Rampír L.), Dočekal, Zeman (39 čk), Ryšavý R. - Bastl (84. Ježek), Molák (44. čk)

Domácí hráči chtěli odčinit nepovedené utkání ve Ždírci a hosty zaskočili již v 10. minutě, když se po levé straně dostal k míči Dubský, který přihrál do vápna Bastlovi, který si pohrál s obráncem a nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:0. Hosté hrozili z rychlých protiútoků. V 16. minutě se na polovině hřiště dostal k míči Dušek a pláchl domácím obráncům a podél domácího brankáře vstřelil vyrovnávající branku – 1:1. S domácími bylo ještě hůře, když po chybě obrany se dostal k míči hostující Kopeček a hosté vedli 1:2. Domácí mohli vyrovnat ve 29. minutě, když se do vápna probil Molák, přihrál Bastlovi a ten ani nadvakrát nepřekonal hostujícího brankáře. Ve 39. minutě byl vyloučen po druhé žluté domácí Zeman a s domácími to nevypadalo dobře na nějaký bodový zisk. Když ještě ve 44. minutě byl vyloučen domácí Molák za udeření soupeře bylo s domácími hráči zle. V téže minutě byl za oplácení vyloučen i hostující Kopeček.
Do druhého poločasu nastoupili domácí v 9 hráčích a byli k překvapení všech lepšími hráči. Dlouhými nakopávanými míči se snažili o vyrovnání. V 53. minutě zahrával domácí Dočekal roh, Voda přistrčil hlavou míč Dočkalovi ten přiťukl volnému Bastlovi a ten vyrovnal na 2:2. V 68. minutě mohl hostům vrátit vedení po samostatné akci Pařízek. Jeho první střelu vyrazil Fiala před sebe, dorážku reflexivně vyrazil obličejem mimo branku. Za sedm minut se radovali domácí, když se po rohu Radka Ryšavého trefil hlavou Voda - 3:2. Po zbytek utkání domácí hráči pečlivou obranou ubránili vítězství.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Zápas se pro nás vyvíjel velmi dobře. Hráči se ale nechali vyprovokovat, bohužel jsme dostali dva góly a byli v těžké situaci. Musím kluky pochválit, že se z toho dostali bojovností. Soupeř mel jednu jedinou šanci, které zabránil brankář a my jsme sami dali dva krásné góly. Poslední minuty jsme to už ubránili.

Petr Kylíšek - trenér Moravských Budějovic O poločase jsme vedli 2:1 a hráli proti devíti, ale ve druhé půli jsme dostali dva góly a nakonec prohráli. Myslím, že červených karet mohlo být daleko víc.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)