ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 21. kolo - OP sk. A

FC Náměšť n/O - Vícenice B - SK Huhtamaki Okříšky
2:2 (0:0)

8.5.2016, 16:30

branky: Bastl Vít, Rampír Lukáš

žluté karty: Syrový Ondřej, Večeřa Ivoš
červené karty: Rampír Lukáš


rozhodčí: KUDLÍK Radim - FŇUKAL Lubomír, KUDLÍK Pavel

sestav: Syrový - Jeřábek, Netolička, Večeřa I., Dokulil R. - Vostal (46. Rampír L. (96. čk)), Zeman, Dubský, Ryšavý R. (76. Kšír) - Bastl (95. Ferdan), Brabec (86. Salát)

Od prvních minut se odehrával boj ve středu hřiště bez vážnějších šancí. Do první vážnější šance se dostal po půlhodině Brabec, který se skvěle uvolnil, ovšem jeho pokus doprostřed branky v pohodě zneškodnil Eliáš. Ve 40. minutě se Brabec prodral do vápna, kde ho za cenu pokutového kopu zastavil matador Nekuda a hosté mohli do vedení. K penaltě se postavil Bastl, jenže Eliáš jeho střelu chytil.
Druhý poločas jsme začali aktivně a v 60. minutě již přišla odměna. Rampír kopal trestný kop, na který si naskočil Bastl a hlavou nás poslal do vedení. O 10 minut později se situace opakovala jen s tím rozdílem, že domácí obránce si rybičkou vstřelil vlastní gól. Domácí potom vsadili vše na ofenzivu a zejména rychlonohý Bukáček nám zatápěl, ale Syrový se překonat nenechal. Otevírala se okénka v defenzivě Náměště, ale ani jeden z několika brejků a přečíslení se nám nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce. To co se stalo na konci si budeme pamatovat dlouho. Špatně pískající sudí Kudlík (na obě strany) nastavil 4 minuty a hned v té první se po dlouhém nákopu prosadil Jiří Eliáš a asi tak v 6. minutě nastavení dostali domácí výhodu standardní situace. Nákop do vápna prodloužil hlavou do branky Svítil a bylo vyrovnáno. Závěr neunesl hostující Rampír. Ten sice pravdivě, ale v nevhodnou chvíli okomentoval situaci a nás můžou jen mrzet nevyužité šance za stavu 0:2.

Z Třebíčského deníku
Ve Vícenicích se hrál od začátku ofenzivní a pohledný fotbal. Ve druhém dějství otevřel skóre hostující Bastl, který se prosadil hlavou po trestném kopu od autové čáry. V 70. minutě zvýšil okříšský Rampír. Domácí nesložili zbraně a v 90. minutě snížil Eliáš. V nastaveném čase se po přímém kopu dostal ve vápně k míči Mucha a se štěstím, ale zaslouženě vyrovnal.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)