Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

rozhodčí: SVOBODA Libor - VALA Vladimír, VÍDENSKÝ Bohumil

sestava: Syrový - Jeřábek, Netolička, Večeřa I., Binka - Vostal (63. Kšír), Ryšavý R. (46. Dubský), Zeman (46. Klíma), Dokulil - Molák (46. Večeřa M.), Brabec

Domácí do utkání nevstoupili dobře a mohli děkovat Syrovému, že úvod nebyl tak strašný jako minulý týden ve Studenci. Domácí gólman se vyznamenal zejména při hlavičce Kaňky, který po hlavičce do protipohybu oslavoval, jenomže Syrový předvedl robinsonádu a balon vytěsnil mimo branku. Stařečský útočník byl při chuti, ovšem domácí gólman vyšel i z dalšího souboje vítězně. Ve 31. minutě již domácí kapitulovali, když se balon dostal k Zejdovi a jeho střela z 20 metrů skončila v síti - 0:1. Pro benfiku mohlo být ještě hůř, ale další Kaňkův pokus skončil na břevně. Po té se domácí probrali, jenže Molákův střelecký pokus zastavil Obůrka a samostatný únik Zeman nezankočil dle svým představ.
Druhý poločas začali domácí velkým náporem a bylo otázkou času, kdy přijde vyrovnání. Vyrovnávací akce začala u Klímy, který poslal do lajny Brabce a ten našel před brankou číhajícího M. Večeřu, který neměl problém dopravit míč do prázdné branky - 1:1. Domácí se hnali za vítězstvím, ale další branku již z dalších šancí nepřidali, a protože hostům bod stačil skončilo utkání remízou.