ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 18. kolo - OP sk. A

TJ Sokol Studenec - SK Huhtamaki Okříšky
5:0 (5:0)

17.4.2016, 16:00

červené karty: Ferdan Michal


rozhodčí: KUDLÍK Radim - VOBORNÝ Jiří, VÉVODA Jiří

sestava: Ferdan (40. čk) - Kšír (46. Mašek), Netolička, Ryšavý Z., Salát - Vostal, Večeřa I., Jeřábek, Dokulil R. (46. Bulant) - Večeřa M., Molák (46. Dokulil J.)

O osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto po pár minutách. Domácí na nás vlétli a po chybách v obraně jsme už ve 3. minutě prohrávali o 2 branky. Pak jsme se sice na chvíli vzpamatovali, ovšem Studenec byl fotbalovější, rychlejší, důraznější a navíc proměňoval šance, což jsme pocítili v 17. a ve 21. minutě - 4:0. Aby toho nebylo málo tak přišla další strašidelná dvouminutovka mezi 38.-40. minutou. Nejdříve se prosadil podruhé v utkání domácí Holoubek a stejný hráč zařídil svému týmu o chvilku později další šanci. Po další chybě v obraně se objevil před Ferdanem, který ho při kličce podrazil a kopala se penalta. Navíc pro hostujícího golmana skončilo utkání předčasně. Do branky se nakonec postavil Ivoš Večeřa a hned musel čelit penaltě, kterou se vydal již za rozhodnutého stavu kopat domácí brankář Pěnčík, ale branka mu byla malá.
Do druhého poločasu jsme poslali do hry 3 dorostence, kteří se se složitou situací vypořádali dobře a i díky několika skvělým zákrokům Ivoše jsme prohráli "jen" 5:0.

Z Třebíčského deníku
Úvod vyšel domácím na výbornou. Zkraje se prosadil Karel Mrňa a už ve třetí minutě zvýšil Buršík. Tříbrankové vedení vystřelil Studenci Holoubek. Hostitelé byli dál lepší a na 4:0 zvýšil po centru Jiřího Strnada Rousek. Ve 37. minutě po rychle rozehraném trestném kopu postupoval sám na brankáře Holoubek, který se prosadil podruhé - 5:0. Holoubek mohl dokonat hattrick, ale v jasné šanci jej zastavil za cenu vyloučení Ferdan. K nařízené penaltě se postavil golman Pěnčík, ale přestřelil.
Ve druhé půli tempo opadlo a zápas se dohrával za mírné převahy Studence.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)