ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 16. kolo - OP sk. A

1. SK Rokytnice n/R - SK Huhtamaki Okříšky
2:1 (2:0)

2.4.2016, 15:30

branky: Večeřa Ivoš

žluté karty: Vostal Karel 2, Dokulil Roman, Rampír Lukáš
červené karty: Vostal Karel


rozhodčí: KALINA Oldřich - JURKA Antonín, VÍDENSKÝ Bohumil

sestava: Ferdan - Kšír, Večeřa I., Tekal, Salát - Jeřábek, Rampír (59. Mašek), Ježek (46. Dokulil J.), Dokulil R. - Syrový (46. Vostal (86. ČK)), Večeřa M.

První jarní kolo nevyšlo oběma týmům podle představ. Byli to ovšem domácí, kteří se do nás od prvních minut zakousli a byli lepší. První šanci Vahily ještě Ferdan se štěstím chytil, ale v 19. minutě již domácí vedli. Vahila vyslal prudkou střelu, kterou Ferdan neudržel a dobíhající Dalecký již neměl problém balon uklidit do branky. O poznání hůře bylo hostům o dalších 5 minut později. Agilní Vahila se prodral do vápna, balon se dostal až k Prokešovi, který s tečí poslal Rokytnici do dvoubrankového vedení. Po té zahrozili i hosté, ovšem Ježkovu pumelici zastavilo břevno. Stejné štěstí měli i hostující hráči a když Ferdan zlikvidoval Vahilův trestný kop a Prokešovu tutovku z malého vápna šlo se do kabin za stavu 2:0.
Ve druhém poločase hosté předvedli velké zlepšení. Nejlepší hráč prvního poločasu Vahila se stal neviditelným a Ivoš Večeřa ovládl střed hřiště, takže se domácí k ničemu nedostali a bylo otázkou času kdy vstřelíme branku. Ta nakonec padla v 72. minutě. Roman Dokulil nejdříve spálil šanci, když ho vychytal Hobza, ovšem při pokusu o dorážku byl podražen a Ivoš Večeřa penaltu s přehledem proměnil. Dále jsme se snažili vyrovnat, což bylo v našich silách, jenže žádná z dalších šancí se neujala. V závěru byl navíc vyloučen Vostal po dvou žlutých kartách.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)