Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: PETŘIVÝ Jaroslav

sestava: Fiala - Tekal, Dočkal, Brabenec, Ryšavý Z. - Dubský (91. Rampír F.), Široký, Zeman, Jůza (70. Ryšavý R.) - Molák (92. Novotný Š.), Bastl

Z Třebíčského deníku
reportáž
Po 24. kole je definitivně jasno. Okříšky poslaly Herálec zpátky do I.A třídy. Domácí přitom ztratili slibně rozehraný zápas. Nejdříve skóroval po pěkné akci Boháč, který dlouho se zakončením váhal, ale nakonec to udělal mazácky. Ve 33. minutě se po přihrávce z pravé strany dostal k odraženému míči před vápno Kovář a prostřelil klubko těl před bránou, 2:0. Na slibně rozjetou půli ale domácí nenavázali, zahodili několik dalších šancí, za což je Okříšky potrestaly. V 71. minutě se po přihrávce středem hřiště prosadil proti vybíhajícímu brankáři Bastl. Herálec mohl zvýšit, ale po zpětné přihrávce na Ryšavého udeřili opět hosté, kteří si odvezli bod za remízu 2:2. "Domácí byli po celý zápas lepší, ale doplatili na to, že nedali třetí gól. Okolo hodiny hry jsme mohli dát dva tři góly, ale místo toho jsme po nenápadném útoku hostí inkasovali," mrzelo organizačního pracovníka Herálce Antonína Trávníčka.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Vyrovnaný zápas. My jsme bohužel v prvním poločase nevyužili tři sólové nájezdy, za což nás domácí potrestali. Dali nám dva góly po hezkých kombinacích. Ve druhé půli jsme měli hru ve své režii a soupeř hrozil pouze z brejků. Podařilo se nám po hezkých akcích vstřelit dvě branky a vyrovnat. S ohledem na vývoj utkání, kdy byli v prvním poločase lepší domácí a ve druhém my, je remíza zasloužená.

Miroslav Kučka - trenér Herálce
Výsledek mě docela mrzí, na tři body jsme měli, mohli jsme zdramatizovat boj o udržení. V první půli jsme byli lepším týmem, což jsme potvrdili dvěma góly. Po přestávce jsme mohli zvýšit, branku jsme však nedali a zkušený soupeř potrestal naši chvilkovou nepozornost dvěma góly.