ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2015/2016 - 22. kolo - KP sk. A

FC Slovan Havlíčkův Brod B - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:1)

14.5.2016, 16:30

branky: Bastl Vít

žluté karty: Dubský Petr


rozhodčí: FRIDRICHOVSKÝ Miroslav - DVOŘÁK Jan, HOLUB Miroslav

sestava: Fiala - Binka, Brabenec, Dočkal, Ryšavý Z. - Ryšavý R. (86. Novotný Š), Široký, Zeman, Jůza - Dubský, Bastl (76. Rampír F.)

Z Třebíčského deníku
reportáž
Ani na osmí pokus se brodské rezervě nepodařilo na jaře vstřelit gól. V první čtvrthodině se sice hrálo v její režii, ale opět jen po velké vápno. Potom se hra mírně vyrovnala, s míčem si více rozuměly Okříšky, ale bez vážnějších šancí. V 19. minutě se domácí dopustili dvou individuálních chyb, které potrestal Bastl.
Po přestávce se hrálo vyrovnaně, Okříšky spoléhaly na kvalitní defenzivní blok a rychlé protiútoky, domácí se snažili, ale těsné vítězství si zkušené Okříšky pohlídaly.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Pro nás to byl složitý zápas, protože jsme se nevyhnuli podcenění soupeře. Brod s námi hrál vyrovnanou partii a místy nás dostával pod tlak. Jenže byli dobří po šestnáctku a šancí si vytvořili jen pár. My jsme jich taky pár nevyužili, ale po chybě brankáře dali gól. Rozhodnout jsme mohli do přestávky, jenže samostatný únik nedali a museli jsme šlapat až do konce.

Jiří Pabousek - trenér Havličkova Brodu "B"
Je to pořád dokola, hrajeme fotbal po vápno. Soupeři stačil jeden gól k zisku bodů. Ve druhém poločase si Okříšky zkušeně výsledek pohlídaly.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)