ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2015/2016 - 19. kolo - KP sk. A

SK Přibyslav - SK Huhtamaki Okříšky
1:5 (0:3)

24.4.2016, 16:00

branky: Bastl Vít, Brabenec Jaroslav, Ryšavý Radek, vlastní , Voda Václav

žluté karty: Ryšavý Zdeněk, Voda Václav, Zeman Michal


rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - VONEŠ Jakub, BENEŠ Jiří
delegát: ŠVARC Libor

sestava: Fiala - Tekal, Brabenec, Voda (85. Binka), Ryšavý Z. - Dubský (75. Jůza), Široký, Zeman, Ryšavý R. - Molák (80. Dočkal), Bastl

Z Třebíčského deníku
reportáž
Velice nečekaný výsledek se zrodil v Přibyslavi. Skóre otevřel ve 13. minutě Voda a za dalších deset minut zvýšil na 2:0 nejlepší okříšský střelec Bastl a černou půlhodinku domácího týmu uzavřel Svoboda.
Po změně stran se utkání už jen dohrávalo. "Soupeř na nás vlétl a byl jasně lepší. My jsme se poprvé dostali za půlku až ve 20. minutě. Výsledek je pro nás ještě milostivý," uvedl přibyslavský kouč František Prchal.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Kluci poprvé pokračovali v nastoleném trendu i venku. Hráli jsme ve vysokém nasazení. Soupeře jsme přehráli a z počátku k ničemu nepustili. Navíc jsme to podpořili třemi góly a tím rozhodli už v prvním poločase. Druhá půlka začala vyrovnaně, ale postupně jsme hru dostali opět pod kontrolu. Domácí jsme přestříleli, dali čtvrtou branku a jejich gólman ještě měl několik ostrých zákroků. Soupeř sice snížil, ale odpověděli jsme gólem na 5:1. Jsme spokojení a kluky opět musím pochválit za perfektní kolektivní výkon.

František Prchal - trenér Přibyslavi Tohle byl prostě typická zápas blbec. Od začátku se nám nic nedařilo, rychle jsme inkasovali z rohového kopu a za půlku se pořádně dostali až po dvaceti minutách. Soupeř nás přejel.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)