ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2015/2016 - 18. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sapeli Polná
5:1 (3:0)

16.4.2016, 16:00

branky: Bastl Vít 3x, vlastní , Zeman Michal

žluté karty: Voda Václav, Široký Ondřej


rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - STEHLÍK Michal, STRATENÝ Michal
delegát: ŠVEC Jaroslav

sestava: Fiala - Tekal, Brabenec, Voda, Ryšavý Z. - Ryšavý R. (81. Mašek) , Široký, Zeman, Dubský - Bastl (77. Večeřa M.), Molák (88. Dočkal)

Domácí byli první poločas výrazně lepším mužstvem a svoji převahu vyjádřili i gólově. Nejprve Zeman poslal ideální přihrávku Bastlovi a ten prostřelil vyběhnutého Koubka. Potom Zeman vypíchl balón chybujícímu obránci a sám střelecky zajistil domácím dvoubrankové vedení. Poločas hrůzy pro hostující mužstvo pečetil vlastním gólem Zamazal.
Po změně stran vykřesal pro hosty jiskřičku naděje Szabó, který v 52. minutě utekl domácí obraně. Naděje Polné však žila jenom pět minut, než začal úřadovat střelecky disponovaný Bastl. Nejprve ho nádhernou dlouhou přihrávkou poslal do brejku Voda a poté svůj hattrick v utkání dokonal z přímého kopu. Od té chvíle se utkání jenom dohrávalo.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Zápas probíhal z naší strany výborně. Aktivně jsme napadali soupeře na jeho půlce. První poločas jsme odehráli ve vysokém tempu, hosty do ničeho nepouštěli a měli šance. Dvě z nich jsme proměnili, pak si soupeř dal vlastní gól a to rozhodlo. Druhý poločas už byl vyrovnanější. Dostali jsme sice gól, ale dvakrát jsme na něj odpověděli. Utkání se muselo divákům líbit. Musím kluky pochválit za kolektivní výkon.

Petr Dvořáček - trenér Sapeli Polná
Soupeř byl ve všech směrech lepší, předčil nás jak bojovností, tak fotbalovostí. A my jsme nakonec mohli být rádi, že jsme dostali jen pět gólů. Sice jsme si dali dva vlastní, ale oni byli jasně lepší. Myslím, že to byl náš nejhorší výkon na jaře, a doufám, že po těch čtyřech prohrách, které máme za sebou, se zvedneme a začneme vyhrávat.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)