ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 14. kolo - OP sk. A

Slavia Chlístov - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:1)

8.11.2015, 13:30

branky: Brabec Jan

žluté karty: Molák Petr


rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - NESTROJIL Zbyněk, NEUMANN Jaroslav

sestava: Syrový - Večeřa M., Ryšavý Z., Kšír, Binka - Dokulil (89. Mašek), Molák, Dočekal, Ježek (73. Rampír F.) - Bastl, Brabec

K utkání z Třebíčského deníku
Pohledný fotbal se hrál pouze úvodních deset minut. Obě mužstva začala opatrně, ale vytvořila si po dvou šancích, které nevyužila. Poté se hra přiostřila, k vidění bylo bojovné utkání a žádnému mužstvu nevycházela kombinace. Hrálo se pouze na brejky a právě z protiútoku šli hosté do vedení. Z poloviny hřiště dostal pas za obranu Brabec a kolem Belvončíka skóroval.
Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil. K vidění bylo pouze velké množství faulů a neustálé diskuse s rozhodčím. A když byl v 69. minutě vyloučen za faul na branku postupujícího hráče Brestovský, bylo z pohledu Chlístova po zápase. Naopak hosté mohli v závěru vedení pojistit, ale Brabec dvě šance zahodil. "Utkání jsme nezvládli takticky. Předvedli jsme slabý výkon, a když se přidá zbytečné vyloučení, tak tomu výsledek odpovídá. Bodovat jsme si nezasloužili," uznal domácí kouč Milan Špaček.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)