ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 12. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Hartvíkovice
3:5 (2:5)

24.10.2015, 14:30

branky: Brabec Jan 2x, Večeřa Ivoš

žluté karty: Salát Radek, Syrový Ondřej


rozhodčí: PISLCAJK Marek - KUBA Lukáš, DVOŘÁK Jiří

sestava: Syrový - Večeřa M., Kšír, Dočkal (46. Salát), Dokulil - Ryšavý R. (73. Holešínský), Ježek, Malý, Vostal - Večeřa I., Brabec

Domácí ohrozili hartvíkovickou branku hned po rozehrávce, ale jak to bývá, nedáš, dostaneš. Hosté z brejku vstřelili první branku, čímž potvrdili svoji střeleckou produktivitu z posledních kol. Do 40. minuty skórovali ještě čtyřikrát, zatímco domácí se skrz neproměněné šance chytali za hlavu. Poté se mince otočila, ve 41. minutě našel Ivo Večeřa hlavu Brabce, který se nemýlil, a po třech minutách si tito dva hráči role vyměnili, tudíž se šlo do kabin za stavu 2:5.
Po gólu Brabce v 70. minutě na 3:5 se hartvíkovičtí rozstříleli, ale domácí tým podržel brankář Syrový. Kdyby v 80. minutě proměnil Ivo Večeřa pokutový kop, byl by závěr ještě dramatičtější.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)