ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 11. kolo - OP sk. A

SK Blatnice - SK Huhtamaki Okříšky
0:5 (0:2)

17.10.2015, 14:30

branky: Brabec Jan 3x, Ježek Jaromír, Ryšavý Radek

červené karty: Jeřábek Jan


rozhodčí: MAAR Michal - VRZAL Vlastimil, DVOŘÁK Jiří

sestava: Ferdan - Jeřábek (50. čk), Ryšavý Z., Kšír, Dokulil - Ryšavý R., Ježek, Rampír F. (76. Mareček), Vostal - Brabec, Večeřa M.

Po 3 výhrách v řadě jsme zajížděli do Blatnice. Tam nás čekal skvěle připravený trávník a přátelské přivítání, které se přeneslo i na hřiště, když hned ve 4. minutě vyslal M. Večeřa Brabce, ten měl dostatek času od obránců a propálil Holíka na přední tyči. Pak se hra odehrávala mezi vápny až do 33. minuty. Kšír zahrál přímý kop z vlastní poloviny dlouhým nákopem, Brabec šikovně "netrefil", domácí obránce váhal s odkopem a dobře presující Radek Ryšavý si vybojoval samostatný nájezd, se kterým si poradil, když krásným angličanem zvýšil na poločasových 0:2.
Druhá půlka nabídla zajímavou podívanou. Nejprve přišel souboj mezi Ferdanem a Šabatkou, u kterého byl hostující golman podstatně dřív. Přesto hlavní rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Začaly protesty a hlavní po poradě s pomezním penaltu odvolal. Nutno podotknout že naprosto správně. V 50. minutě bylo postaráno o další rozruch. Jeřábek v nepřerušené hře kopl protihráče a rozhodčí byl nekompromisní a ukázal hostujícímu obránci červený kartonek. Kdo čekal, že se domácí do svého soupeře zakousnou a budou chtít zlomit vedení na svou stranu se mýlil. Okříšská juniorka byla i nadále lepší a šance byly pouze před domácí brankou a nebýt skvělého výkonu Holíka utkání skončilo větším rozdílem. V 55. minutě utekl R. Ryšavý, naservíroval balon na malé vápno Rampírovi, ovšem domácí golman se vyznamenal, stejně jako o chvíli později při Brabcově střele ze střední vzdálenosti. V 60. minutě byl už ovšem znovu překonán. Hosté se několika narážečkami dostali do vápna a Ježkova střela znamenala vedení 0:3. Za dalších 7 minut bylo rozhodnuto definitivně. Brabec se vřítil do vápna, kde byl sražen domácím golmanem. Sám postižený si z pokutového kopu "narazil" o Holíka a na dvakrát uspěl. Konečnou podobu dal výsledku znovu Brabec, když samostatný nájezd proměnil střelou do šibenice. Domácí nás prakticky za celý zápas neohrozili. Hostující obrana fungovala bezchybně a tak jsme vyhráli počtvrté v řadě. Další speciální slavení měl golman Ferdan, který čisté konto udržel po 4 letech.

Z Třebíčského deníku
Domácí roli papírového favorita nesplnili. Opak byl pravdou a hosté se ujali vedení Brabcovou střelou z velkého úhlu. Okříšský R. Ryšavý ještě do přestávky potrestal chybu soupeře - 0:2. Blatnice se snažila snížit, jenže ve velké šanci Šimek přestřelil. Hostitelé krátce po změně stran mohli kopat penaltu, ale tu hlavní sudí po poradě s pomezním rozhodčím správně odvolal. Blatnice mělo od 50 minuty po vyloučení Jeřábka početní výhodu, ale rezerva Okříšek se bez kapitána obešla a dvěma góly v rozmezí sedmi minut rozhodla. V závěru ještě zaběhl za otevřenou obranu domácích Brabec a završil hattrick.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)