ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 8. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Náměšť n/O - Vícenice B
4:1 (2:1)

27.9.2015, 15:30

branky: Brabec Jan 2x, Dokulil Roman, Ryšavý Radek

žluté karty: Kšír Miroslav, Ryšavý Radek


rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - DVOŘÁK Jiří

sestava: Ferdan - Jeřábek, Kšír, Večeřa I., Binka - Vostal, Ryšavý R., Ježek (62. Rampír F.), Dokulil (74. Mašek)- Večeřa M. (80. Novotný Š.), Brabec

Domácí Benfika potřebovala bezpodmínečně vyhrát, pokud nechtěla ztratit kontakt s týmy nad sebou, což se jí i díky motivaci trenérů nakonec povedlo. Lépe však do utkání vstoupila rezerva Náměště, když si v úvodu vytvořila 3 šance. Hostující hráči ovšem dvakrát minuli branku a další šanci robinsonádou zlikvidoval Ferdan. Pak přebrali otěže zápasu domácí. Nejprve předvedl skvělou kopací techniku Radek Ryšavý, který trestný kop nádherně zakroutil do šibence. O 5 minut později Ježek uvolnil na křídle Vostala, který dal balon do vápna a Brabec si s ním poradil 2:0. Hosté se ještě do poločasu vrátili do hry a to když se odražený balon dostal na vápno k Fraňkovi, jeho střela šla na rohový praporek, což není zvykem, po cestě stál Eliáš a uklidil balon k tyči.
O osudu utkání se rozhodlo v rozmezí 50. až 55. minuty. Nejprve Brabec zahrával trestný kop, na který si naběhl Dokulil a z první zamířil k tyči. O chvíli později vyslal dělovou střelu Brabec a propálil Pokorného počtvrté. Po zbytek utkání se hosté snažili, ale pozorná obrana domácích si vše pohlídala, a tak mohl být i v Okříškách poprvé v nové sezoně slyšet vítězný pokřik.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)