ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 7. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - 1. FC Jemnicko B
1:2 (1:2)

19.9.2015, 15:30

branky: Večeřa Michal

žluté karty: Novotný Štěpán


rozhodčí: MAAR Michal - NAVRKAL Ivo, RYGL Luboš

sestava: Syrový - Dokulil (46. Novotný Š. (81. Mašek)), Kšír, Jeřábek, Binka - Vostal, Ryšavý R., Dubský (46. Brabec), Ježek - Molák, Večeřa M. (81. Ferdan)

Utkání dvou posledních mužstev tabulky začali lépe domácí. Hned v 1. minutě poslal R. Ryšavý nádherným pasem za obranu Vostala, který dal balon pod sebe Večeřovi, ovšem domácí útočník se teprve zastřeloval. O 3 minuty později se po lajně prosmíkl Molák, našel Večeřu a ten už se tentokrát nemýlil - 1:0. Poté převzali iniciativu hosté. V 6. minutě ještě vykopl balon z prázdné branky Dokulil, ovšem v 10. minutě už bylo vyrovnáno. Ofsajdové pasti unikl Tesař a samostatný nájezd bezpečně proměnil - 1:1. Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo ve 27. minutě. Nejprve domácí Dubský rozjel akci, našel Ježka, ale ten neprostřelil Růžičku. Hostující golman hned založil brejk, ze kterého se hosté dostali do vedení Křížem. Okříšská Benfika se po zbytek utkání snažila vyrovnat, ale i ty největší šance zůstaly nevyužity. Především hlavička Večeři a nájezd Brabce volali po vyrovnání. Hosté se spoléhali na brejky a protože byl vždy proti Syrový utkání skončilo prohrou domácího celku jednobrankovým rozdílem.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)