ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 5. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Studenec
2:3 (1:2)

5.9.2015, 16:00

branky: Brabec Jan, Večeřa Michal

žluté karty: Salát Radek


rozhodčí: KUBA Lukáš - KUBA Michal, MILOTA Tomáš

sestava: Syrový - Salát (46. Pokorný (84. Ferdan)), Kšír, Jeřábek, Binka - Vostal, Ježek, Rampír F. (74. Holešínský), Dokulil R. - Večeřa M. (65. Kolbábek), Brabec

Papírově silnější hosté si přijeli do Okříšek pro 3 body, které se jim nakonec podařilo získat. Nutno ovšem podotknout, že domácí hráči byli hostům vyrovnaným soupeřem a místy byli i lepší a porážka je pro ně hodně smolná. Domácí se pustili do soupeře s vervou a Brabcův projektil ze střední vzdálenosti prosvištěl kolem šibenice. Hosty poslal do vedení z ojedinělého brejku Vrba. Navýšit vedení mohl Pěnčík, ale domácí brankář Syrový byl proti a tvrdou střelu vyrazil na roh. Poté však přebrali iniciativu domácí a šance Večeři a střelecké pokusy Brabce volali po vyrovnání. To se domácím povedlo ve 32. minutě, když Brabcovu "rouru" stěží zastavila síť, natož hostující brankář Spielvogel. Vedení vrátil hostům o 4 minuty později Holoubek, který potrestal chybu domácí obrany.
Po změně stran se domácí pustili za vyrovnáním a soupeře doslova drtili uvnitř vápna, ale ani ty nejvyloženější šance brankou neskončili. V 59. minutě si řekl o střídání domácí útočník Večeřa. Trenérské duo domácích trenérů bylo proti a na vystřídání by přistoupilo pouze až vyrovná. Poté utekl po straně agilní Brabec, balon naservíroval před prázdnou bránu Večeřovi, ten se nemýlil a svoje místo v útoku přepustil matadoru Holešinskému, který za domácí benfiku nastoupil po 13 letech. Oba týmy se snažily získat vedení na svoji stranu a rozhodnutí přinesla 79. minuta. To životní střelou vymetl pavouky z branky Vrba a hosté si tak odvážejí všechny body.
Stínem utkání bylo krvavé zranění hostujícího Tretery, který byl převezen do nemocnice.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)