ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 2. kolo - OP sk. A

Družstevník Jakubov - SK Huhtamaki Okříšky
1:1 (1:0)

16.8.2015, 14:30

branky: Dočkal Tomáš

žluté karty: Kšír Miroslav, Molák Petr


rozhodčí: SVOBODA Ladislav - VÍDENSKÝ Bohumil, VALA Vladimír

sestava: Syrový - Kšír, Dočkal, Jeřábek, Binka - Dokulil, Ryšavý R., Ježek, Večeřa M. (61. Mašek) - Molák (88. Salát), Brabec

K utkání z Třebíčského deníku
Utkání začalo ve vlažném tempu a hrálo se převážně mezi vápny. Světlou výjimkou ospalého úvodu byla šance hostujícího Moláka, který ale ve skluzu míč do jakubovské sítě neusměrnil. Domácí pak začali být aktivní, ale Pavelovu střelu vykopl z brankové čáry jeden z hráčů Okříšek. Později vyrazil Formanovu střelu hostující brankář Syrový, ale Urbánek z následné dorážky neuspěl. Jakubov se dočkal ve 27. minutě, kdy Tržil uličkou oslovil Kosmáka, který před Syrovým ještě vyšperkoval akci gólovou přihrávkou na T. Vrbku.
Záložní mužstvo chytilo ve druhém dějství soupeře v nedbalkách a toho využil k vyrovnání už po sedmi minutách hry Dočkal, který měl po standardní situaci dostatek prostoru i času k hlavičce. Jakubov si poté chtěl vedení vzít zpět, ale Pavela v tutovce nastřelil jen tyč a poté trefil i boční síť. Domácí se dál tlačili do zakončení. Rozhodnout mohl v závěru, ale po nákopu Tržila a prodloužení Veselského nebyl uznán gól T. Vrbkovi pro ofsajd. Zvítězit mohly nakonec i Okříšky, ale Ježek po samostatném úniku nechal vyniknout domácího brankáře Klímu.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)