ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2015/2016 - 1. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - Slavia Chlístov
2:2 (1:2)

8.8.2015, 16:30

branky: Dokulil Roman, Vostal Karel

žluté karty: Kšír Miroslav


rozhodčí: Sedláček Petr - Tormová Vlasta, Nestrojil Zbyněk

sestava: Syrový - Novotný Š. (46. Mašek), Večeřa M., Jeřábek, Binka - Kšír, Ryšavý R. (77. Ferdan), Ježek, Salát (46. Rampír L.) - Vostal, Dokulil R.

Utkání obměněné rezervy Okříšek a zkušeného týmu Chlístova se hrálo na skvěle připraveném trávníku a v tropických teplotách. Lépe do zápasu vstoupili hosté, když nejprve skóroval Svoboda a po něm i nová posila z Třebenic Kocmánek. Za tohoto stavu mohli hosté přidat několikrát pojistku, ale zejména Lukáš Rygl pálil slepými a dokázal zazdít i nájezd s dalšími 2 spoluhráči na skvěle chytajícího Syrového, který byl jednoznačně mužem utkání. Záhy přišel trest. V 36. minutě si udělal Dokulil z protihráčů slalomové tyčky a pohodlně dopravil balon do branky.
Ve druhém poločase domácí ožili zejména příchodem Rampíra, který našel Vostala a ten nedal z 25 metrů Belvončíkovi šanci a balon zamotal přímo do šibenice. Domácí se snažili překlopit misku vah na svoji stranu, ovšem proti byla pozorná obrana hostujícího týmu a pokud se do šance dostali hosté proti byl vždy domácí gólman, a tak utkání skončilo remízou.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)