ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2015/2016 - 13. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FK Bohemia Světlá n/S
1:0 (0:0)

31.10.2015, 13:30

branky: Bastl Vít


rozhodčí: DVOŘÁK Jan - FRIDRICHOVSKÝ Miroslav, HOLUB Miroslav
delegát: VRZÁČEK Miroslav

sestava: Fiala - Dočekal, Voda, Brabenec, Dočkal - Jůza (62. Brabec), Široký, Benda, Dubský - Zeman (90. Ryšavý Z.), Bastl (88. Molák)

V utkání dvou celků ze spodní části tabulky se v prvním poločasu hra odehrávala mezi pokutovými územími. Domácí se osmělili až ve 30. minutě, když hlavička Vody skončila těsně nad hostující brankou. V následující minutě domácí Jůza po chybě hostující obrany střílel vedle hostující branky. Hosté hrozili z rychlých brejků, ale jejich finální přihrávky posbírala domácí obrana.
Ve druhém poločase se vývoj utkání nezměnil a čekalo se, kdo udělá první chybu. Tu udělali hosté, když se v 64. minutě dostal k odraženému míči Bastl, udělal kličku i hostujícímu brankáři a vstřelil branku. Jak se ukázalo byla to branka vítězná. V 71. minutě měli hosté největší příležitost k vyrovnání, když po nedorozumění domácí obrany se před Fialou ocitl sám Křikava, ale jeho pokus skončil těsně vedle.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka

Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Utkání se muselo líbit, oba týmy hrály dobře. První poločas byla hra vyrovnaná a ve druhé půli jsme byli lepší, ale dali jen jeden gól. Kluci bojovali v prvním poločase velice dobře a ve druhé půlce jsme přidali kvalitu.

František Polák - trenér Světlé nad Sázavou
Zápas byl o jedné chybě. My jsme ji udělali, soupeř ne, respektive nás pustil do jedné šance, kterou jsme neproměnili. Jsme na venkovních hřištích málo odvážní směrem dopředu. Venkovní skóre 1:7 a získané dva body hovoří samo za sebe.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)