ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2015/2016 - 12. kolo - KP sk. A

FC Chotěboř - SK Huhtamaki Okříšky
4:0 (0:0)

25.10.2015, 14:30

žluté karty: Brabenec Jaroslav, Zeman Michal


rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - MIČKA Adam, KUBEŠ Petr

sestava: Fiala - Ryšavý Z., Brabec, Voda, Binka (62. Dočkal) - Dočekal, Dubský, Benda, Jůza - Zeman, Bastl (69. Rampír)

Z Třebíčského deníku

reportáž
Na začátku utkání byla aktivnější Chotěboř, ale šance Martina Somerauera nebyla využita. Potom to bylo o tom, aby ani jeden celek neinkasoval. Poločas se dohrál v podprůměrném výkonu obou týmů. Po přestávce se trefil Hromádka krásně z voleje, to domácí nakoplo a začali soupeře přehrávat. V dalším průběhu přidali domácí ještě tři góly. Nejprve se trefil hlavou Hanousek, po něm z pokutového kopu Martin Odvářka a samostatný únik proměnil Hanousek. "Je to o gólech a ty nám tam dnes padaly," řekl chotěbořský trenér Josef Soural.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
První poločas byl vyrovnaný a konečný výsledek tomu příliš neodpovídal. Domácí dvakrát ohrozili naši branku a dvě šance jsme měli také my, ale gól nepadl. Domácí se ve druhé půlce trefili do šibenice a to je nakoplo. Pak nám z brejku dali na 2:0 a tím rozhodli. Zbylé dva góly padly díky naší otevřené hře a pak už šlo s výsledkem těžko něco udělat.

Josef Soural - trenér Chotěboře
Je to o gólech a ty nám tam dnes napadaly. Najednou nás bylo plné hřiště, byli jsme agresivnější, hráli jsme s větší chutí. Z výsledku ale nic neděláme. Je to jen v tomto případě pozitivní vlaštovka.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)