Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 30. kolo - KP sk. A

TJ Slavoj Třešť - SK Huhtamaki Okříšky
2:2 (0:0)

27.5.2015, 17:30

branky: Svoboda David 2x

žluté karty: Dočekal Martin, Dočkal Tomáš, Fiala Libor, Kotrba Marian, Svoboda David, Řezáč Martin

sestava: Fiala - Dubský, Brabenec, Dočkal, Molák - Bastl (74. Široký), Dočekal, Řezáč Mar., Tůma - Svoboda, Kotrba

z webu Třeště
V prvním poločase si hosté ani domácí nevytvořili příliš šancí. A když už se do nějaké opravdu dostali, pak byla proti branková konstrukce. Okříšky zahrozili dvakrát, ale domácí pokaždé zachránilo břevno. Jednou se osmělila i Třešť. Po chybě hostující obrany střílel Herkner, ale pálil pouze do tyče. V závěru první půle ještě jednou zahrozily Okříšky – Po dlouhém nákopu se po míči natahoval hostující Kotrba, ale ve skluzu minul. Poločas 0:0.
Hned v úvodu druhého dějství udeřili hosté. Po rohovém kopu se míč odrazil na hranici šestnáctky ke Svobodovi, který s pomocí teče poslal Okříšky do vedení. Domácí pak převzali iniciativu a to vedlo k vyrovnání. V 64. minutě vybídl Krejčí průnikovou přihrávkou za obranu Mareše, ten ve skluzu prostřelil Fialu a před brankovou čárou dorážel pohotový Herkner. Za chvíli šli hosté opět do vedení. Po dalším rohu se znovu prosadil Svoboda. Pro hráče Slavoj mohlo být ještě hůře. V 77. minutě fauloval ve vápně brankář Kousal a hlavní rozhodčí nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil Svoboda, ale jeho pokus o hattrick Kousal bravurně zneškodnil. Domácí však potřebovali body a začali hrát vzadu na riziko. Vyrovnání se dočkali v 82. minutě, kdy se po přímém kopu Chalupského prosadil hlavičkující Kříž. Přes velkou snahu se ale Třešť vítězného třetího gólu nedočkala a tak zápas skončil smírně 2:2.