Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

žluté karty: Brabenec Jaroslav, Kotrba Marian, Tůma Radek

sestava: Fiala – Jůza (58. Bastl), Brabenec, Tekal, Ryšavý Z. - Široký, Dočekal, Dubský, Tůma - Svoboda, Kotrba

Okresní derby začalo opatrně. Do první šance se až ve 21. minutě dostali domácí. Po centru Jůzy z levé strany chyběl Kotrbovi kousek, aby mohl zakončit. Poté se osmělili i hosté, když ke vstřelení branky měl dvakrát neblíže hostující Šplíchal. První poločas se odehrával převážně mezi pokutovými územími.
Obraz druhého poločasu se nezměnil. Přibývalo osobních soubojů. Hosté se ujali vedení v 64. minutě, kdy po skrumáži skončil míč v domácí síti. Domácí odpověděli v 74. minutě, kdy se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Široký a vyrovnal na 1:1. Domácí tato branka povzbudila a hnali se do útoku. Příležitost k vstřelení druhé branky měli domácí v 81. minutě, když z velkého vápna prudce vystřelil Bastl, hostující brankář Jelínek jeho střelu vyrazil pouze k Tůmovi a ten trefil boční síť. V 87. minutě hosté zahrávali trestný kop z poloviny hřiště, míč propadl ke Kopečkovi a ten vstřelil vítěznou branku.

Z Třebíčského deníku - Očima trenéra

Tilahun Tesfaye - trenér Okříšek
Byl to pro nás nešťastný zápas. Soupeř byl hratelný a my jsme nepodali špatný výkon, ale rozhodla naše neschopnost dávat góly a také se nám nedařily finální přihrávky.

Petr Kylíšek - trenér M. Budějovic
Zápas byl vyrovnaný a v prvním poločase bez výraznějších šancí. Ani ve druhé půli to nebylo o tom, že by jeden tým zahazoval jednu šanci za druhou. Nakonec rozhodly standardky, po kterých jsme dotlačili míč do sítě dvakrát a soupeř jen jednou.