ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 28. kolo - KP sk. A

FK Bohemia Světlá n/S - SK Huhtamaki Okříšky
0:2 (0:2)

14.6.2015, 16:30

branky: Dubský Petr, Tůma Radek

žluté karty: Dočekal Martin, Voda Václav


sestava: Fiala - Ryšavý Z. (89. Jůza), Voda, Brabenec, Tekal - Dubský, Dočekal, Řezáč Mar., Tůma (62. Bastl) - Svoboda (70. Jančok), Kotrba

Z Třebíčského deníku

reportáž
Od úvodních minut se hrál otevřený útočný fotbal. Nejdříve se několikrát vyznamenali oba golmani. Následně dobře zasáhl Adamec při centrovaném míči, ale jeho spoluhráči nezareagovali na dorážejícího Dubského. Do poločasu poslal Okříšky do dvougólového vedení Tůma.
Po přestávce měli domácí více ze hry, ale jejich koncovka ke gólu nevedla.

Tiskovka

Milan Tekal - asistent trenéra Okříšek
Konečně jsme začali dávat góly. Na klucích bylo vidět, že chtějí a zvládli to, i když soupeř byl mnohem silnější než na podzim. Utkání bylo vyrovnané, nám to tam padlo a hlavně jsme neudělali chyby jako minule. Kdybychom hráli stejně i proti Lukám, mohlo být rozhodnuto o týden dříve.

Miloslav Kafka - trenér Světlé nad Sázavou
Soupeř byl v koncovce produktivnější. Naše šance zmařil výborný Fiala, ale chyběla nám i lepší finální část. Po třech letech u týmu končím, chtěl jsem se loučit aspoň remízou, ale přesto musím klukům poděkovat, protože se kraj bude hrát ve Světlé i příští rok.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)