ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 27. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK BUWOL METAL Luka n/J
2:3 (0:0)

6.6.2015, 16:30

branky: Brabenec Jaroslav, Dubský Petr

žluté karty: Dubský Petr
červené karty: Molák Petr


sestava: Fiala – Tekal, Brabenec, Voda, Dubský - Bastl (87. Ryšavý Z.), Dočekal, Řezáč Mar. (54. Molák (90. čk)), Tůma - Svoboda (62. Jůza), Kotrba

Utkání hrané za tropických teplot začali lépe domácí, když se v rozmezí od 11. do 14. minuty dostali do šancí Tůma, Kotrba a Svoboda. Ovšem mohlo udeřit na druhé straně. V 15. minutě utekl domácí obraně hostující Flesar, ale jeho střela skončila na břevně Fialovi branky. Největší šanci domácích měl v 38. minutě Bastl, avšak včasným vyběhnutím ji zlikvidoval brankář Čermák. Zbytek prvního poločasu se odehrával mezi pokutovými územími.
Ve druhém poločase ve 48. minutě hosté přečíslili domácí obranu a Mašek vstřelil vedoucí branku utkání. Domácí vyrovnali v 57. minutě, když po centru Tůmy hlavičkoval Dubský. Poté měli domácí další šance, které nedokázali proměnit, a tak přišel v 66. minutě trest na druhé straně. Domácí nepohlídali na hranici velkého vápna Tomana a ten s pomocí tyče vrátil hostům vedení. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale v 84. minutě Hrdlička obešel na levé straně vše co mu stálo v cestě a odcentroval do pokutového území, kde střídající Stejskal zvýšil na 1:3. V 89. minutě snížil z pokutového kopu Brabenec na 2:3, ale vyrovnat domácí již nestihli.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka

Tilahun Tesfaye - trenér Okříšek
Oba týmy chtěly vyhrát, ale my jsme pod velkým psychickým tlakem. V prvním poločase jsme soupeře vysoko napadali, ale ve druhém jsme nezahušťovali střed hřiště a hru zbytečně otvírali. Soupeř toho využil a my jsme museli dotahovat. Byl to náš nejhorší a výkonnostně nejslabší jarní zápas.

David Votava - trenér Luk nad Jihlavou
Hlavně ze strany domácích to bylo hodně nervózní utkání. A já bych chtěl pochválit rozhodčí, kteří ho zvládli velmi dobře, a také naše kluky, kteří podali perfektní výkon. Bohužel ta výhra je vykoupena zraněními Rozmahela a Flesara a červenou Boháčka.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)