ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 23. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slavoj Žirovnice
1:2 (1:1)

9.5.2015, 16:30

branky: Tůma Radek

žluté karty: Brabenec Jaroslav, Dubský Petr, Tekal Jan, Tůma Radek


sestava: Fiala – Jůza (60. Molák), Brabenec, Tekal, Ryšavý Zdeněk - Svoboda, Dočekal, Dubský, Tůma - Kotrba, Řezáč Mar.

Utkání sousedů v tabulce začalo dobře pro hosty, kteří po chybě domácí obrany již ve 2. minutě vstřelili Rozporkem vedoucí branku. Poté se utkání odehrávalo mezi pokutovými územími. Domácí se dočkali vyrovnání ve 27 .minutě, když Svoboda skvěle uvolnil Tůmy a ten nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté se mohli ujmout vedení ve 33. minutě, když fauloval v pokutovém území domácí Brabenec, ale následný pokutový kop hostujícímu Dýnkovi domácí brankář Fiala reflexivně vyrazil mimo tyče.
Do druhého poločasu nastoupily opět lépe hosté, kdy ve 49. minutě střelu Rozporky domácí brankář Fiala vyrazil a obrana odvrátila míč do bezpečí. Domácí zahrávali v 65. minutě trestný kop, míč se odrazil ke Kotrbovi a jeho střela byla sražena na roh. Po brankách volali střely Moláka a Dubského, ale hosty podržel brankář Dvořák. Hosté měli příležitost ke vstřelení branky v 79. minutě, když zůstal na hranici pokutového území sám Dýnek, ale vystřelil těsně vedle. Nejblíže ke vstřelení branky měli v 81. minutě na druhé straně domácí, kdy hlavička Tekala skončila na břevně hostující branky. Když už se blížil konec utkání udeřili hosté, když uzavřeli domácí v jejich pokutovém území a v 88. minutě se po rohu nechytatelnou střelou trefil hostující Houška Jiří.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka

Tilahun Tesfaye - trenér Okříšek
Smolný zápas, ale můžeme si za to sami. Na začátku jsme jim darovali gól. Do poločasu jsme sice srovnali, tlačili je a byli na koni. Hosté to chtěli udržet. Druhý poločas byla penalta, Libor nás zachránil a pak jsme měli převahu, ale nedali příležitosti a v závěru inkasovali.

Leoš Mitas - trenér Žirovnice
Pro nás je to nesmírně cenné vítězství. Musím přiznat, že jsme měli i štěstí, ale štěstí přeje připraveným.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)