ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 15. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Slavoj Třešť
5:2 (4:1)

17.9.2014, 16:30

branky: Dočkal Tomáš 2x, Bastl Vít, Tekal Jan, Tůma Radek

žluté karty: Dočkal Tomáš, Tekal Jan


sestava: Fiala – Ryšavý Z., Zeman P., Tekal, Dočkal - Dubský (45. Zeman M.), Tůma (82. Ryšavý R.), Dočekal, Řezáč Mir. - Linhart (76. Široký), Bastl

Utkání začalo pro domácí velmi dobře, když se v 7. minutě trefil Tekal vypadalo to pro domácí na pohodové utkání. Jenže ve 12. minutě udělali domácí chybu v obraně a hostující Císař vyrovnal. Poté se hra odbývala mezi pokutovými územími. Ve 24. minutě po pěkné přihrávce domácího Dočekala za hostující obranu utekl Tůma a zvýšil na 2:1. Když domácí přidali ve 31. minutě Bastlem třetí branku, bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. V závěru poločasu zvýšil na 4:1 po rohu hlavou domácí Dočkal.
Druhý poločas začal náporem hostů, který vyvrcholil v 50. minutě brankou Trnky na 4:2. Hosté ucítili šanci na zkorigování výsledku, ale domácí pečlivou obranou jim nedovolili skórovat. Naopak domácí hrozili z rychlých protiútoků. V jednom z nich byl 80. minutě v pokutovém území faulován brankářem hostí domácí Bastl a z následného pokutového kopu vstřelil branku na 5:2 Dočkal.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)