ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 6. kolo - KP sk. A

1. FC Jemnicko - SK Huhtamaki Okříšky
3:1 (1:1)

13.9.2014, 16:00

branky: Bastl Vít

žluté karty: Linhart Martin


sestava: Fiala - Ustohal (76. Ryšavý Z.), Zeman P., Dubský - Široký (84. Zeman M.), Dočkal - Tůma (79. Ryšavý R.), Dočekal, Řezáč Mir. - Linhart, Bastl

Do utkání na těžkém terénu vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení v 10. minutě brankou J.Kříže, který s trochou štěstí obešel 2 obránce a Fialovi nedal šanci. Hosté se poté osmělili a Bastl tvrdou střelou orazítkoval břevno. Další jeho šance už skončila brankou, kdy se otočil kolem obránce a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Další šance hostů pochytal domácí brankař Novák.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a vytvářeli si šance. Do vedení je poslal F.Kříž, který využil chyby hostující obrany a s přehledem skóroval. Na 3:1 zvýšili Jemničtí po krásné kombinační akci v 70. minutě. Další šance zlikvidoval Fiala. Hosté v závěru hrozili ze série rohů, ale snížit se jim nepodařilo a tak domácí po zásluze zvítězili.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)