ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2014/2015 - 2. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TATRAN Ždírec n/D
0:0 (0:0)

16.8.2014, 16:30

žluté karty: Dočkal Tomáš, Rampír Lukáš


sestava: Fiala - Tekal (36. Ryšavý Z.), Dočkal, Brabenec, Ustohal - Dočekal, Rampír - Jůza, Dubský, Linhart (71. Řezáč Mir.), Bastl (85. Ryšavý R.)

Domácí hráči vstoupili do utkání s odhodláním odčinit porážku z minulého kola. První šanci na otevření skóre měl domácí Dubský, ale jeho střela šla těsně vedle. Poté se hra odehrávala uprostřed hřiště bez gólových šancí. Hosté se dostali k ohrožení domácího brankáře Fialy až ve 40. minutě, když střelu hostujícího Novotného vytáhl Fiala na roh. Po rozehrání rohového kopu byl již Fiala překonán, ale domácí hráč Ryšavý Z. odhlavičkoval míč do bezpečí.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když zahrozili ze dvou po sobě následujících trestných kopů, které kryl Fiala. Poté se hra začala kouskovat množstvím osobních soubojů. S blížícím se koncem utkání se domácí snažili udržet nerozhodný výsledek, což se jim nakonec podařilo.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)