ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2013/2014 - 28. kolo - KP sk. A

SK DEKORA Ždírec n/D - SK Huhtamaki Okříšky
0:2 (1:2)

13.6.2014, 17:30

branky: Kotrba Marian, Večeřa Ivoš

žluté karty: Dubský Petr, Jančok Ondřej


sestava: Fiala - Brabenec, Dočkal, Tekal, Večeřa I. - Jůza (87. Ryšavý R.), Dočekal (90. Hrůza), Jančok, Dubský - Kotrba, Rampír (70. Ryšavý Z.)

Do posledního utkání v této sezoně nastoupili hosté odhodláni uspět a dali zapomenout na loňský debakl. Dostali se do vedení po individuální akci loučícího se Večeři, který z nulového úhlu překonal Pometla. Náskok navýšil po nejhezčí akci zápasu, kdy Brabenec krásnou přihrávku vysunul Rampíra a ten servíroval Kotrbovi, který s přehledem zvýšil na 0:2.
Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivně a začali si vytvářet šance, které však hosté i s trochou štěstí ustáli. V 70. minutě přece jen kapitulovali a domácí snížili na 1:2. Ve zbytku utkání Ždírec tlačil, ale do větších šancí už se nedostával a tak Okříšky zakončili sezonu výhrou a v celkové tabulce KP to stačilo na konečné 12. místo.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)