ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2013/2014 - 27. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Chotěboř
2:2 (0:1)

7.6.2014, 16:30

branky: Dočekal Martin, Smažil Pavel

žluté karty: Tekal Jan


sestava: Fiala – Jůza, Tekal, Brabenec, Večeřa I. - Dubský, Rampír (45. Řezáč Mir.), Dočekal, Tůma (81. Ryšavý Z.) - Kotrba, Smažil

Domácí měli v prvním poločase územní převahu, ale mnohem nebezpečnější byla Chotěboř. Již v 8. minutě Tekal na poslední chvíli zmařil šanci Kaplana, který se řítil na Fialu. Ve 22. minutě Odvářka přiťukl hlavou míč hostujícímu kapitánovi a ten ze šestnáctky vymetl pavučiny domácí branky. Okříšky si největší šanci vypracovaly po centru Tůmy, kdy míč doputoval k nekrytému Dubskému, jehož dorážku zneškodnil Vykoukal. V samém závěru poločasu ještě nebezpečně střílel hostující Dvořák, ale tentokrát šibenici domácí branky těsně minul.
Domácí ve druhém poločase přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a hned v 50. minutě Dočekal natočil přímo z rohu míč do hostující branky. O 4 minuty později přišla nejhezčí akce zápasu, když si Smažil narazil nadvakrát s Tůmou a nekompromisně prostřelil Vykoukala. Hosté nechtěli prohrát a odměnou jim za zvýšenou aktivitu v závěru utkání byl podařený přímý kop Odvářky.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)