ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2013/2014 - 17. kolo - KP sk. A

FC Slavoj Žirovnice - SK Huhtamaki Okříšky
2:2 (1:0)

29.3.2014, 15:00

branky: Kotrba Marian, Smažil Pavel

žluté karty: Dočkal Tomáš, Dubský Petr


Sestava: Fiala - Dubský (65.Řezáč Mir.), Dočkal, Brabenec, Večeřa I. - Jančok, Dočekal - Jůza (60.Rampír), Smažil, Tůma - Kotrba

Do prvního jarního mistrovského utkání, na dobře připravený trávník, vstoupili hosté aktivně a brzy si vytvořili i šance. Především Smažil se dostal do dobrých střeleckých příležitostí, ale brankář domácích Trepka byl vždy na místě. Konečky prstů vytáhl i dobře mířenou střelu Tůmy. A tak opět platilo nedáš dostaneš a po standardní situaci se trefil z hranice vápna krásně domácí Adamec.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a zahrozili dvakrát hlavičkou těsně vedle Fialovi brány. Hosté pak ale přebrali iniciativu na svoje kopačky a zaslouženě vyrovnali, kdy si v 68. minutě naběhl na Večeřův trestný kop Smažil a hlavičkou srovnal skóre. Pět minut poté Večeřa utekl obraně domácích, jeho střelu domácí brankař pouze vyrazil za sebe a Kotrba byl na správném místě 1:2. Zápas směřoval k důležitému vítězství hostů, ale v 84. minutě přišel rohový kop a na něj se nejvýše pověsil domácí Adamec a hlavou vyrovnal na konečných 2:2. V nervozním závěru byl domácím přísně vyloučen Knotek.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)