ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2013/2014 - 11. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Slovan Havlíčkův Brod
3:2 (1:0)

19.10.2013, 14:30

branky: Kotrba Marian 2x, Tůma Radek

žluté karty: Dubský Petr, Jančok Ondřej, Rampír Lukáš, Večeřa Ivoš, Voda Václav


Sestava: Fiala - Večeřa I., Voda, Brabenec, Jančok - Dubský (90. Dočekal), Dočkal, Rampír (45. Jůza), Tůma (76. Široký) - Řezáč Mir. (90. Richter), Kotrba

Úvod patřil favoritovi utkání, ale Fiala čaroval. Nejprve zlikvidoval nebezpečnou hlavičku Provazníka a poté jeho dalekonosnou střelu. Domácí se osmělili až hlavičkou Kotrby, ale Kučírek stál na správném místě. Ve spalování šancí pokračoval Klusák, který ze šesti metrů minul domácí branku a v samostatném úniku jej vychytal Fiala. Udeřilo však na druhé straně, když utekl Večeřa a naservíroval míč Kotrbovi, který poslal domácí do vedení.
Hned po změně stran brejknul hostující obranu Tůma a domácí vedli o dva góly. Hosté se s výsledkem nechtěli smířit a po přetaženém centru Nechvátal prostřelil Fialu. Vůle domácích po vítězství byla tentokrát obrovská a když Kotrba utekl a zvýšil na 3:1 zdálo se, že je rozhodnuto. Pět minut před koncem zdramatizoval situaci Novotný, který si narazil a šel sám na Fialu. Více však hosté nestihli a utrpěli první letošní porážku.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)