ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2012/2013 - 24. kolo - KP sk. A

FC Čáslavice-Sádek - SK Huhtamaki Okříšky
2:3 (0:2)

19.5.2013, 16:30

branky: Řezáč Martin 2x, Tůma Radek

žluté karty: Dubský Petr, Rampír Lukáš, Tůma Radek


Sestava: Fiala - Dubský, Jančok, Brabenec, Večeřa - Jůza (87. Ryšavý R.), Rampír, Dočkal, Zeman M. (68. Bastl) - Tůma (89. Brestovský), Řezáč Mar.

Do utkání vstoupili hosté dobře a už v 6. minutě šli do vedení, kdy centr Jůzy neudržel domácí golman a Řezáč dorazil - 0:1. Domácí se poté dočkali penalty po faulu Dubského, ale Grosse vychytal Fiala. Hosté kontrovali a odměnou byla druhá branka po přihrávce Jůzy proměnil samostatný únik Tůma a střelou podél golmana zvýšil na 0:2.
Do druhého poločasu vstoupili hosté špatně a v 53. minutě snížil po závaru střídající Dítě. Po úniku Bastla, který krásně předložil Řezáčovi však hosté zvýšili na 1:3. Domácí ovšem snížili v 81. minutě po standardní situaci krásným gólem Dítě hlavou. Poté ještě nebezpečně střílel Sodomka a na druhé straně trefil Bastl břevno, ale skóre se již neměnilo.
V tomto zápase těší především 3 body, nikoliv ale předvedená hra.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)