ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2012/2013 - 19. kolo - KP sk. A

Sapeli Polná - SK Huhtamaki Okříšky
1:1 (1:1)

14.4.2013, 16:30

branky: Večeřa Ivoš

žluté karty: Brabenec Jaroslav, Kotrba Marian, Rampír Lukáš


Sestava: Fiala - Zeman (45. Tekal), Voda, Brabenec (žk), Večeřa - Řezáč Mar. (65. Tůma), Rampír (žk), Řezáč Mir. (65. Dubský), Dočkal, Jůza - Kotrba (žk)

Hosté nastoupili do zápasu po dlouhé zimní přestávce velmi dobře. Po průniku Mirka Řezáče, který prošel přes půl hřiště a byl v pokutovém území faulován domácím brankařem Koubkem, šli do vedení z pokutového kopu, který s přehledem proměnil v 7. minutě Večeřa. V první půlhodině byli lepším týmem, ale hlavička Kotrby šla těsně vedle a Jůzův přímý kop vytěsnil Koubek. Poté se domácí dostali do hry, když po faulu v 41. minutě srovnal skóre z penalty Morkus.
V druhém poločase měli domácí více ze hry a přišli i šance, ale nejprve Szabó a poté ani Fišer hostujícího golmana nepřekonali. V 69. minutě prošel obranou hostí Špendlíček a byl sražen. Následnou penaltu ovšem tentokrát Morkus neproměnil. V závěru zápasu byly k vidění závary na obou stranách hřiště, ale skóre se už neměnilo a zůstalo na konečných 1:1.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)