ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2012/2013 - 11. kolo

Sokol Výčapy - SK Huhtamaki Okříšky
1:1 (0:0)

21.10.2012, 14:30

branky: Bastl Vít

žluté karty: Bastl Vít, Zeman Petr
červené karty: Zeman Petr


Sestava: Křír R. - Jeřábek, Zeman P. (žk, 30. čk), Zeman M., Ryšavý Z. - Ryšavý R. (79. Kšír M.), Malý, Veleba, Brestovský (45. Klíma) - Řezáč Mir., Bastl (žk (72. Dubský))

Domácí během celého utkání spoléhali na nakopávané míče. Z jejich strany neproběhla ani jedna kombinace nebo alespoň 3 nahrávky po sobě. Navíc bych jim dal i přezdívku řezníci, protože to co jsem dnes viděl, to jsem už dlouho neviděl. Ani loni ve lll.třídě.
Již na začátku domácí hráč fauloval v malém vápně brankaře Kšíra, na což upozornil bez křiku a vulgarismů stoper P.Zeman a vysloužil si žlutou kartu. Druhou dostal ve 30. minutě, kdy jeho faulu předcházela špatná nahrávka na pár metrů. S odstupem času se dá konstatovat, že tato žlutá karta neměla být, protože fauly, za které by se vylučovalo i v anglické lize, se nepískaly. Skóre se neměnilo ani po kombinaci Bastla s Mirkem Řezáčem, kterému byla bohužel malá branka. Domácí v prvním poločase zahrozili pouze jednou, ale střelu ze střední vzdálenosti bravurně zlikvidoval R.Kšír. Za zmínku v prvním poločase stojí pak již pouze hlavičkový souboj Davida Malého s jedním z domácích útočníků, který musel být s tržnou ranou na hlavě střídán.
Díky vyloučení jsme do druhého poločasu museli přeskupit řady a do středu zálohy se na post špílmachra posunul Mirek Řezáč, kterému se na novém postu líbilo. K překvapení všech běhal :) Jeho lahůdkové milimetrové přihrávky byly skvostné. Do vedení jsme se dostali v 60. minutě. Řezáč poslal po vzoru Iniesty balon mezi stopery a Bastl se zakončením neměl problém - 0:1. Vedení nám bohužel dlouho nevydrželo. Domácí nás zatlačili a Kšír se měl v brance co ohánět. Předvedl několik krásných zákroků a jistota v něm byla i při nakopávaných balonech, které s přehledem sbíral. Pomohla mu i branková konstrukce. Domácí vyrovnali v 66. minutě. Kšír vyrazil prudkou střelu před jediného dobíhajícího hráče. To byl bohužel domácí útočník, který z dorážky vyrovnal. V oslabení nám rychle ubývaly síly a tak jsme se zaměřili především na ubránění remízy. Drželi jsme míč na kopačkách, ale na vstřelení branky již nebyla síla. Domácí stále nakopávali, tlak si nevytvořili ani platonický a tak vezeme bod z Výčap.

Závěrem bych chtěl říct, že už vím proč soupeři Výčap většinou nedohrají tak jak by chtěli. Zároveň bych se chtěl omluvit fanouškům Šebkovic pokud jsem řekl, že horší už nikde ani nemůžou být. Dokonce i házení kamení v Rudíkově byla procházka růžovou zahradou.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)