ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2008/2009 - 11. kolo

JIPAP Přibyslavice B - SK Huhtamaki Okříšky
2:3 (2:2)

18.10.2008, 14:30

branky: Jeřábek Jan, Klíma Jan, Vejmelka David

žluté karty: Klíma Jan, Netolička Patrik


Sestava Okříšek: Ferdan - Pavelka, Dvořák, Netolička, Hekrla (60' Večeřa) - Křen, Klíma, Dokulil (85' Kšír), Jeřábek - Vejmelka (70' Pešek), Novák.

První poločas byl pro oko diváka jistě velice atraktivní,neboť v něm padly dohromady 4 branky, dvě na každé straně. Nejprve v 18. minutě otevřel skóre hostující Klíma, kterému se podařilo doklepnout Jeřábkův rohový kop. Krátce po rozehrání domácích jsme získali opět balón a po rychlé kombinaci vyslal kapitán Vejmelka z 20-ti metrů tvrdou střelou bez přípravy pozdrav pro šibenici přibyslavické branky. Zdálo se vše rozhodnuto, navíc po dalších dvou minutách zahrával Křen po faulu na aktivního Jeřábka pokutový kop. Svou střelou bohužel rozvlnil jen síť zabrankou. Stalo se nevídané, domácí Přibyslavice se rázem dostaly na koně a přebíraly postupně iniciativu, což vyústilo ve vyrovnání stavu utkání na 2:2. Nejprve chladnokrevně proměněná penalta a poté v 45. minutě střela z 25-ti metrů z přímého kopu (nutno říct, že hosté stavěli zeď a čekali na písknutí rozhodčího, nestalo se, a tak cca 100 diváků vidělo jak domácí snadno k brance přišli.
Druhý poločas byl spíše bojem, čemuž napomáhalo i velice malé přibyslavické hřiště. V 65. minutě Křen centroval, důrazný Jeřábek se prodral do zakončení a Okříšky mohly slavit další vedení v zápase. Jak se později ukázalo, byl to vítězný gól. Do konce zápasu se hrálo s velkým nasazením a nechyběla spousta nervózních situací, soubojů, ostrých centrů do vápna a brejků. Celkově vzato, bylo na co koukat.

Sobota, 25.10.2008, 14:30.
Sokol Třebenice - SK Huhtamaki Okříšky B.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)