ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2008/2009 - 8. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Stařeč
2:3 (2:1)

28.9.2008, 10:15

branky: Bastl Vít, Vejmelka David

žluté karty: Bastl Vít, Pešek Tomáš, Voda Václav


Sestava Okříšek: Ferdan – Křen, Dvořák, Voda, Hekrla – Večeřa (46‘ Pešek), Jůza (15‘ Koukal), Jeřábek, Klíma – Vejmelka (70‘ Kos), Bastl.

Fotbal nemá logiku. Stará pravda se potvrdila v nedělním raním zápase 8. kola třebíčského okresního přeboru.
Domácí byli lepší v prvním poločase. V 10. minutě to už bylo 2:0 po nastřelení Bastla domácím gólmanem a nekompromisním zakončení Vejmelky. Na 2:1 se hostům povedlo snížit ve 20. minutě po úniku stařeckého útočníka, který křižnou střelou zabrzdil nadšení okříšské juniorky. Do poločasu se hrálo spíše vyrovnaně, ale s mírnou územní převahou domácích.
Ve druhém poločase se začalo obdobně, ale také s tím, že na hřišti to začalo pořádně jiskřit a výsledkem byla červená karta pro stařeckého hráče, který nesmyslně a hloupě nakopl Křena a série žlutých karet za ostré zákroky. Byla asi 60. minuta, soupeř prohrával o gól, hrál v deseti. Domácí asi od zbytku zápasu čekali, že se jenom dohraje, protože přestali běhat, bojovat a jakkoliv jinak dávat najevo touhu hrát a vyhrát. To se jim zle vyplatilo. Nejprve přímý volný kop, centr do pokutového území, 2:2. Nic nebylo platné, že se domácí domáhali odpískání ruky stařeckého fotbalisty. Ten si zřejmě spletl sporty a volejbalovým píchnutím do míče překvapil všechny zúčastněné a nejvíc asi Ferdana, který si s jistotou šel pro balón. Okříšky zase začaly útočit, ale nebylo možné překonat obranu Starče. Ne však pro její sílu a kvalitu, ale z důvodu malého nasazení a rychlosti, spojené s nedostatečným důrazem v osobních soubojích. A tak přišla další rána do vazu. Hloupě ztracený míč na polovině soupeře a pak už jen jeho brejk zakončený gólem na 3:2. Do konce zápasu asi 10 minut, tlak a snaha udělat něco s nepříznivým výsledkem by byla, ale nic to nebylo platné.
Stařečtí si pak procvičili ještě hru na uplakánky a chudáčky, když se po sebemenším dotyku míče, nebo soupeře, váleli po našem trávníku. Konec zápasu.
Příští sobotu jedem do Hartvíkovice, vyzvat jejich rezervu. Dá se říct, že to bude zápas o hodně. V tabulce jsou obě mužstva stejně vysoko (nízko) a tak se dá očekávat vyplatý a tvrdý duel. Zápas hraný souběžně s utkáním áčka (což vylučuje možné posílení) doopravdy ukáže, co v nás je.

Sobota 4.10.2008, 15:00.
Sokol Hartvíkovice B – SK Huhtamaki Okříšky B.


Odehrané minuty v zápase:
Bastl Vít90 min.
Dvořák Karel90 min.
Ferdan Michal90 min.
Hekrla Petr90 min.
Jeřábek Jan90 min.
Klíma Jan90 min.
Křen Filip90 min.
Voda Václav90 min.
Koukal Štěpán75 min.
Vejmelka David70 min.
Pešek Tomáš45 min.
Večeřa Michal45 min.
Kos Vojtěch20 min.
Jůza Petr15 min.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)