ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2008/2009 - 1. kolo

SK Huhtamaki Okříšky - SK Blatnice
1:4 (1:2)

9.8.2008, 16:30

branky: Rezek Zbyněk

žluté karty: Dvořák Karel, Ferdan Michal


Sestava Okříšek: Ferdan - Pavelka, Vejmelka, Dvořák (30' Hroch), Večeřa - Netolička - Rezek, Jůza, Dokulil, Křen - Klíma.

Na domácích se zřejmě projevila nedostatečná připravenost a rozehranost před novou sezónou a po hrubých individuálních chybách inkasovali 4 branky, z čehož vyplynula zasloužená prohra.
Zápas začal vyrovnaně, byl to spíše klasický boj ve středu pole a semtam nějaký nákop za obranu, ale nic, co by mohlo nadchnout fotbalového diváka. Poté postupně převzali iniciativu hosté, což vyústilo v jejich vedoucí branku, která padla po nedůsledně bráněné standartní situaci. Po pár minutách další rána, obránci nechali projít blatnického útočníka až k Ferdanovi, který pádem pod nohy nezastavil hrozící nebezpečí, ale fauloval a po obdržení žluté karty dostal gól na 2:0 z následné penalty. Před koncem poločasu snížil Rezek po úniku středem hřiště. To byla ale jen krátká světlá chvilka.
Ve druhém poločase už obrana Okříšek připomínala spíše otevřenou náruč. Nikde nikdo a spousta místa pro všechno a všechny. Jen díky štěstí a snad polevení v koncentraci Blatnice jsme dostali jenom další dvě branky.

Příští týden do Dukovan, nováček nedá určitě nic zadarmo a my musíme přidat o 200%!

Sobota, 16.8.2008, 16:30.
SFK Dukovany 2001 - SK Huhtamaki Okříšky B.


Odehrané minuty v zápase:
Dokulil Jan90 min.
Jůza Petr90 min.
Klíma Jan90 min.
Křen Filip90 min.
Netolička Patrik90 min.
Pavelka Martin90 min.
Rezek Zbyněk90 min.
Večeřa Michal90 min.
Vejmelka David90 min.
Ferdan Michal80 min.
Hroch Jaromír60 min.
Dvořák Karel30 min.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)