ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Turnaj - Staří páni

Memoriál Petra Moláka - 1. ročník

18.6.2022, 11:00


V sobotu 18.6.2022 se uskutečnil ve fotbalovém areálu SK Huhtamaki Okříšky 1. ročník "Memoriálu Petra Moláka". Jednalo se o turnaj v malé kopané pro hráče starší 35-ti let, kterého se zúčastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin.
Vítězem prvního ročníku se stal tým Fitnes Factory, který ve finále porazil až na penalty domácí borce.

Skupina "A"

"A" Fitnes
Factory
SK
Okříšky
Jiskra
Dobronín
Kozina
Oleksovice
Body Skóre Pořadí
Fitnes
Factory
1:3 3:1 0:1 3 4:5 3.
SK
Okříšky
3:1 3:2 1:1 7 7:4 1.
Jiskra
Dobronín
1:3 2:3 1:3 0 4:9 4.
Kozina
Oleksovice
1:0 1:1 3:1 7 5:2 2.

Výsledky a branky SK Okříšky
Jiskra Dobronín - SK Okříšky 2:3
branky: Večeřa, Kružík, Bulant

SK Okříšky - Kozina Oleksovice 1:1
branka: Večeřa

SK Okříšky - Fitnes Factory 3:1
branky: Večeřa, Dohnal, Dočkal


Skupina "B"

"B" Slavoj
Polná
Kodak
Třebíč
Pribina
Přibyslav
"MASO"
Tým
Body Skóre Pořadí
Slavoj
Polná
4:1 0:0 5:0 7 9:1 2.
Kodak
Třebíč
1:4 0:8 7:0 3 8:12 3.
Pribina
Přibyslav
0:0 8:0 4:1 7 12:1 1.
"MASO"
Tým
0:5 0:7 1:4 0 1:16 4.


Čtvrtfinále

SK Okříšky - "MASO" Tým 4:3
branky SK: Malý 2, Večeřa, Bulant

Pribina Přibyslav - Jiskra Dobronín 2:0

Kozina Oleksovice - Kodak Třebíč 4:3

Slavoj Polná - Fitnes Factory 0:4


O 7.-8. místo

"MASO" Tým - Jiskra Dobronín 0:5


O 5.-6. místo

Slavoj Polná - Kodak Třebíč 3:0


Semifinále

SK Okříšky - Kozina Oleksovice 4:1
branky SK: Večeřa 3, Voda
Pribina Přibyslav - Fitnes Factory 0:5


O 3.-4. místo

Kozina Oleksovice - Pribina Přibyslav 0:1


Finále

SK Okříšky - Fitnes Factory 0:0 (0:1 po penaltách)


Celkové pořadí

1. Fitnes Factory
2. SK Okříšky
3. Pribina Přibyslav
4. Kozina Oleksovice
5. Slavoj Polná
6. Kodak Třebíč
7. Jiskra Dobronín
8. "MASO" Tým

Individuální ocenění

Nejlepší střelec: Ivoš "Omo" Večeřa (SK Okříšky)

Nejlepší golman: Olda Uhlíř (Pribina Přibyslav)

Nejstarší hráč: Míra Urbanec (Kodak Třebíč)

Nejlepší individuální akce: Pavel "Karta" Dohnal (SK Okříšky)


Fotogalerie z turnaje (zonerama)


 
 
 
 
 
 
 
Tabulka KP
1 Sapeli Polná6
2 Chotěboř6
3 Slavoj Polná4
4 Nová Ves4
5 SK Huhtamaki Okříšky4
6 Ledeč n. Sázavou4
7 Žirovnice4
8 Kamenice n. Lipou3
9 Rapotice3
10 Pelhřimov1
11 Vrchovina B0
12 Náměšť n.O.-Vícenice0
13 Dukovany0
14 Velké Meziříčí B0
 
 
 
 
   Anketa
Postoupí FC Viktoria Plzeň do ligy mistrů?
ANO(23)
NE(13)
 
 
   Přístupy
Počet přístupů od 4.4.2003
1253531
Dnes 6

STATISTIKA PŘÍSTUPŮ
 
 

© Copyright 2003-2022 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)