"Arsenal kop" Jihlava   -   27.12.2003
   Umístění Rebel's:   1. místo

 
Celý turnaj se odehrál v jihlavských halách SK a START v sobotu 27.12.2003. 16 týmů bylo rozděleno do 4 skupin, lepší 2 z každé základní skupiny, byly rozřazeni do semifinálových skupin, horší z každé základní skupiny byly zařazeni do soutěže útěchy.
Především týmy finálových skupin hrály opravdový futsal a pro přítomné diváky se nabízela opravdu skvělá podívaná. Skvělé výkony předváděla brněnská Fauna, které občas chybělo pověstné štěstí, vysoký ( dlouholetý ) standart předvedly polenské Kavčí Hory, umístění silného Penthause trochu pomohlo štěstí a soupeři, výkony Chotěboře a Bábusu se očekávaly. Od brtnické Slavie posílené o hráče jihlavské Vysočiny a Slavie třebíčské se výborný futsal též očekával.
Největším překvapením se pak stal tým Rebel's Okříšky. Po finálovém zápase se nakonec neradoval lepší tým, ale rozhodně ukázněnější a také šťastnější. Z individuálních cen : nejlepší golman Pavel Němec z Rebel's Okříšky, nejlepší střelec Krejča z Dačic s 11 goly. Futsalový tým Sokol/Arsenal Brtnice děkuje účastníkům turnaje za korektní přístup, rozhodcovské trojici ze Žďáru n/S za odvedenou práci a v neposlední řadě i svým sponzorům, bez kterých by se podobná akce neobešla. Na 10. ročník v roce 2004 se těší za Arsenal Martin Minář.

Finále: Slavia Brtnice - Rebel's Okříšky 3:3 (7:8 pen.)
 
Narozeniny slaví
 
Odkazy