"Rebel's cup" Okříšky   -   9.12.2006
   Umístění Rebel's I.:   2. místo
   Umístění Rebel's II.:    5.-8. místo

 
V sobotu 9.12. 2006 proběhl II. ročník futsalového turnaje pod názvem Rebel's cup. Deset týmů se utkalo ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým, a dál postoupili čtyři z každé skupiny do bojů o umístění.

Ze skupiny "A" bez větších problémů z 1. místa postoupili domácí borci. 2 místo obsadili hráči Vysočiny Jihlava, třetí skončili kluci z Barborky a čtvrtí hráči Oleksovic.

Výsledky: REBEL'S OKŘÍŠKY I.-Vysočina Jihlava 3:1, -Barborka Třebíč 2:0, -Rudá Hvězda Třebíč 2:0, -FC Kozina Oleksovice 2:2, Vysočina Jihlava-Barborka Třebíč 7:0, -Rudá Hvězda Třebíč 7:0, -FC Kozina Oleksovice 4:2, Barborka Třebíč-Rudá hvězda Třebíč 3:1, -FC Kozina Oleksovice 4:2, Rudá hvězda Třebíč-FC Kozina Oleksovice 0:2.

Druhá skupina měla zajímavý konec, protože až poslední zápas rozhodl o postupujících. Aligátoři z Třebíče byli pasováni na favorita skupiny a jako obhájci prvenství nezklamaly a postoupili z prvního místa. Druzí skončili hráči Slavoj Třešť, třetí futsalisté Autobahnu Plzeň a poslední postupující byli opět domácí borci Rebel's II.

Výsledky: Aligátoři Třebíč-Rebel's Okříšky II. 4:0, -Slavoj Třešť 6:2, -Pic ho tam kuželna 4:2, -Autobahn Plzeň 1:1, Rebel's Okříšky II.-Slavoj Třešť 1:1, -Pic ho tam Kuželna 2:2, -Autobahn Plzeň 1:1, Slavoj Třešť-Pic ho tam Kuželna 2:2, -Autabahn Plzeň 2:0, Pic ho tam Kuželna-Autabahn Plzeň 1:3.

Čtvrtfinálové zápasy přinesly čtyři zajímavé souboje. Utkání o umístění začaly oba domácí týmy, a ve vyrovnaném zápase nakonec zvítězil tým jedničky, když dvojku porazil 2:0. Druhé čtvrtfinále svedly týmy Barborky Třebíč a Slavoje Třešť. Opět vyrovnané utkání, ve kterém se oba celky předháněly v neproměňování šancí, nakonec vyznělo pro Třešť, která zvítězila 4:1. Ve třetím čtvrtfinále se utkali hráči FC Koziny Oleksovice a Aligátorů Třebíč. Slušný výkon podaly obě mužstva, ale větší zkušenost předvedly hráči Aligátorů a zvítězili 4:1. V posledním utkání ve čtvrtfinále se střetli týmy Vysočiny Jihlavy a Autobahnu Plzeň. Tým Plzně, který celý turnaj odehrál jen v pěti mužích v poli, nestačil na zkušené II. ligové fotbalisty a podlehl jednoznačně 5:0.

První semifinále svedlo dohromady domácí Rebel's I. a Slavoj Třešť. Domácí trošku zaspaly úvod, a po poločase prohrávaly 2:0. Hráči Rebel's se ale nevzdávaly a za povzbuzování hordy fandů zápas dokázaly akorát zdramatizovat, když v poslední minutě snížil Musginek, ale na vyrovnání už domácím nezbyl čas. Zápas tak skončil 2:1 pro Slavoj. Druhé semifinále přineslo atraktivní zápas mezi loňským vítězem "Aligátory Třebíč" a futsalisty z Jihlavy, které vedl zkušený Petr Vladyka a svými výkony přiváděl diváky do varu. Jihlava nakonec zvítězila 4:2.

O třetí místo se kopaly pouze pokutové kopy, ve kterých byl úspěšnější domácí tým, který proměnil všechny a umístil se tak na 3. místě. Za domácí proměnili penaltu Šimák, Širda, Omouch a H2O.

Ve finále se tak utkaly největší favoriti, tým z Jihlavy a překvapení turnaje Slavoj Třešť, vedený jednou čtyřkou z divizního futsalového týmu Arsenal Brtnice - Kaplan, Frolda, Svoboda a Bláha. V zajímavém utkání se zdálo, že po prvním poločase je rozhodnuto za stavu 3:1 pro Jihlavu, ale vše se změnilo, když Slavoj stačil dokonce utkání vyrovnat. V posledních sekundách měl všechno ve svých "nohách" Petr Vladyka, ale nastřelil pouze tyč a došlo tak na, pro diváky oblíbené, penalty, ve kterých byli šťastnější borci z Třeště, kteří si tak odvážejí prvenství z druhého ročníku Rebel's cupu.

Pořadí:
1. Slavoj Třešť
2. Vysočina Jihlava
3. Rebel's Okříšky II.
4. Aligátoři Třebíč
5.-8. Autobahn Plzeň
5.-8. Rebel´s Okříšky II.
5.-8. Barborka Třebíč
9. Pic ho tam kuželna
10. Rudá hvězda Třebíč

Individuální ocenění:
Nejlepší hráč - Aleš Frolda (Slavoj Třešť)
Nejlepší Střelec - Petr Haide (Vysočina Jihlava)
Nejlepší brankář - Milan Kučerík (Rebel's Okříšky I.)
Nejsympatičtější hráč - Ivoš "Řízek" Nejedlý (Pic ho tam kuželna)
Nejhezčí hráč - Jirka Hort (Aligátoři Třebíč)
Nejrychlejší gól - Radek Hajzner (FC Kozina Oleksovice)
Nejslušnější tým - Autobahn Plzeň
Největší zklamání turnaje Pic ho tam Kuželna

Všechna utkání odřídili z přehledem rozhodčí Laďa Hrůza, Radek Venc a David Talpa. Poděkování také patří všem sponzorům.

Sestava Rebel's I.: Keba - Omouch, Musga, H2O, Malda - Baggio, Rejža, Pacho, Širda
Sestava Rebel's II.: Doucha - Jeřáb ml., Filda, Cáfa, Čenda - Krůža, Jája, Mašour, Juzbery

Statistika:
Keba - 0 + 0 = 0, 3 vychytané 0
Malda - 2 + 1 = 3
Baggio - 0 + 0 = 0
H2O - 0 + 0 = 0
Musga - 1 + 1 = 2
Širda - 0+ 4 = 4
Pacho - 5 + 2 = 7
Rejža - 3 + 1 = 4
Omouch - 1 + 2 = 3
 
Odkazy