"Trebi cup" Koněšín   -   1.7.2006
   Umístění Rebel's:   3. místo

1.7.2006 se v Koněšíně konal II. ročník turnaje v malé kopané na který jsme jeli poprvé. Ze soupisky vypadl akorát Širda, který se zranil, a nahradil ho Mašour. Oproti jiným turnajům byl tento trošku zvláštní, když se hrálo 5+1, a jen dva náhradníci. 16 mužstev se utkalo ve 4 skupinách a do semifinále postupoval pouze první. Ve skupině jsme měli Sk Valeč, R.U.M Koněšín a Za Boba Chlístov.

První zapas jme vyhráli kontumačně 3:0, protože borci s Valče se nedostavili. Druhý zapas už byl o něčem jiném. Kluci z Chlístova, v čele s poplašeným L.Ryglem, od začátku zápasu bojovali a někeré zákroky hraničili s vyloučením, ale dokázali jsme se s tím vypořádat a uklidnit se po vstřelení první branky, kterou vsítil Rejža. Od té doby jsme měly míč pod kontrolou a hráli co jsme potřebovali. Ve druhém poločase se prosadil ještě Omouch po kombinaci s Mašourem. Minutu před koncem, když už bylo rozhodnuto a soupeře jsme přehrávali ve všech směrech se stalo něco nečekaného, když střelu přes celé hřiště Doucha lehce chytl a položil se s ní na zem, asi nechtěně do něj zajel nefotbalista z Chlístova a výsledkem toho byla tržná rána nad levým obočím, kterou spravilo 7 stehů. Zápas byl předčasně ukončen za stavu 2:0 pro naše barvy.
Druhý zápas se za zraněného Douchy do brány postavil Musginek a nepodal vůbec špatný výkon. Otřeseni ze zranění Douchy, jsme začali vlažně a brzy inkasovali. Jestli jsme uvažovali o postupu z prvního místa museli jsme začít bojovat. Soustředili jsme se na hru a zkušeností se nám podařilo zápas dovést do vítězného konce, když se dvakrát prosadil Enta.

V semifinále nás čekal silný tým pod názvem Mars Studenec, jehož barvy hájily III ligový Mezlík a Strnad s Náměště. Jelikož jsme střídali pouze jednoho hráče, ubívali nám síly a nedokázali jsme bránit rychlé brejky. Z jednoho takového jsme inkasovali, když Omouch nechal odcentrovat Strnada před bránu a druhý útočník nechytatelnou bombou pod víko otevřel skóre(nutno dodat, že by to trefil 1 ze 100).Po této brance jsme všechno vsadili na útok, ale ne a ne dát gól, tak se naplnilo pravidlo "nedáš - dostaneš". Zápas tak skončil 2:0 v náš neprospěch. Museli jsme se tak spokojit se zápasem o 3. místo.

Náš soupeř v souboji o 3. místo byli dorostenci Hrotovic s názvem STS Chvojkovice Brod. V tomto utkání, s Jankem v bráně, jsme nenechali už nic náhodě a od začátku jsme udávali tempo hry. Po pěti minutách hry otevřel skore Mašour a následoval ho Malda. Po změně stran se rytmus hry nezměnil a pomalu jsme kráčeli k dalšímu úspěchu. V polovině druhé půlky ještě Rejža neproměnil penaltu za faul na Enty, když chtěl napodobit legendárního Tondy Panenky. Nakonec se prosadil ještě jednou Malda a uzavřel tak výsledek na 3:0.
Obsadili jsme tak konečné 3. místo a výkon na turnaji lze považovat za dobrý, jelikož to byla 10 bedna našich barev na turnajích.